numery telefonów, poszukuję

numery telefonów, poszukuję

Poszukuje na już bazy z numerami telefonów. Mam kilku natrętów z Polski, ale zdarzają się telefony z UK. Najpierw chce ich sprawdzić, a następnie ich wrzucę na czarną listę. Jaki serwis możecie mi polecić?

fertuś

Posty: 3

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

CHatka-eKo

Posty: 3

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego szukamy.

Yuri20

Posty: 7

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można prędko taki numer zbadać.

namok

Posty: 13

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż później za to wszystko płacić.

zoferek

Posty: 11

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Prędko by zapłaciła za to niesłychanie wiele pieniędzy.

TomekK

Posty: 12

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, albowiem, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Bączeak

Posty: 26

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś znaczącego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezwykle dużo zdrowia. Niewątpliwie stracimy też niezwykle dużo swoich pieniędzy.

Kidi

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, albowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, natomiast w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych problemów.

eGall

Posty: 6

 
Bez kłopotów można odszukać mnóstwo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Nikuś23

Posty: 2