Gdzie mogę kupić główkę fryzjerską ?

Gdzie mogę kupić główkę fryzjerską ?

Witam, co proponujecie odnośnie manekinów sklepowych? Mam mały butik i potrzebuję coś zgrabnego, a zarazem taniego. Jeśli orientujecie się w sprawie, piszcie, co i gdzie. Z góry niesłychanie dziękuję.

zambott

Posty: 14

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

Bączeak

Posty: 26

 
Raz na rok zawsze robię zakupy artykułów fryzjerskich do swojego salonu. Poznałam już dawno tę hurtownię, zatem i wam ją polecam. Częstokroć też korzystam z promocyjnych cen. Pożądane byłoby!!!

Sewerynus

Posty: 9

 
Bardzo zależało nam na tym, żeby w naszym salonie fryzjerskim było rzeczywiście fachowo, dlatego wybraliśmy tę właśnie hurtownię fryzjerską i nie żałujemy. Mam nadzieję, iż i wam uda się dokonać w niej zakupów, jakie będą was radowały. Proponowaliśmy jej artykuły znajomym, też są zadowoleni. Polecamy więc gorąco!!!

tigra32

Posty: 12

 
To znakomita hurtownia http://hurtowniaolaf.pl. Mają bogaty wybór jeśli chodzi o nożyczki fryzjerskie, szczotki oraz wszelkiego rodzaju asortyment do salonu. Pożądane byłoby się tam na sam początek wyposażyć, a i potem w miarę potrzeb robić u nich zakupy. Zawsze mają jakieś promocje i znakomite nowości.

showmemore43

Posty: 22

 
W moim salonie też przydałby się remanent i kupowanie nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i odnalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Niemniej jednak widzę, iż i ta hurtownia jest ok. Przyciągają porządne ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

Gwido67

Posty: 23