gabinet kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

Dzień dobry :) Poszukuję doświadczonego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Elumino56

Posty: 10

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

raptofil

Posty: 20

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Aweeee

Posty: 28

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Black_Riot

Posty: 11

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

matek562

Posty: 10

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, albowiem podobno sprzęt musi być doświadczony, żeby był efekt.

saradonin

Posty: 13

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Sporo słyszy się dzisiaj na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

lary0071

Posty: 10

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, zatem efekt jest po prostu wow.

Lesny

Posty: 26

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Kimer33

Posty: 24