Salon fryzjerski w Cieszynie, oferta ??

Salon fryzjerski w Cieszynie, oferta ??

Pytanie może tendencyjne :D natomiast rzeczywiście poszukuję dobrego fryzjera w Katowicach. Tak rzetelnie odpowiedzcie, co i jak. Please :)

Kidi

Posty: 4

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

cinto

Posty: 22

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

olimpp9

Posty: 22

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, natomiast też dieta. Sama wiem, iż jest niesłychanie ważna. Spróbuj skontaktować się z doświadczonym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się niezwykle sporo znaczących rzeczy.

lary0071

Posty: 23

 
Też nie wiem kogo wybrać :( A zależy mi na dobrej kosmetyczce w Katowicach, która pomogłaby skórze trądzikowej. Z problemem borykam się od lat. Próbowałam już naprawdę wielu rzeczy, efekty marne.

Marynek56

Posty: 21

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bo sporo tu usług, zabiegów, świetna atmosfera. Korzystałam już z wielu. Żadnych zastrzeżeń. To profesjonalny salon kosmetyczny.

NiKRK45

Posty: 12

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bowiem mam obawy. Życzę powodzenia.

MBsmoke

Posty: 16

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

Thaniell

Posty: 32