Czy znacie hurtownie z kosmetykami ?

Czy znacie hurtownie z kosmetykami ?

Mam niewielką hurtownię zajmującą się branżą kosmetyczną. Ostatnio istnieje duże zapotrzebowanie na produkty organiczne, dlatego z chęcią nawiążę współpracę z dostawcą ekologicznych kosmetyków na trądzik, ale też surowców kosmetycznych. Jeśli ktoś zna takich producentów, byłbym wdzięczny za opinię.

VVVV1

Posty: 22

 
Witam gorąco. Byłam kilka razy w SPA i nawet się pytałam, czy mają tam ekologiczne kosmetyki, ale coś zaczęli kręcić:P Pewnie nie mieli i się migali z odpowiedzią. Szkoda trochę, że mało jest miejsc, gdzie można takie rzeczy kupić, albo na przykład skorzystać u kosmetyczki.

kerad17

Posty: 27

 
Moja hurtownia zajmuje się głównie standardowymi kosmetykami, o tych ekologicznych to w ogóle mało wiem. Z tego co widzę, nie jest jakieś szczególnie duże zapotrzebowanie na kosmetyki eko. Zdecydowanie częściej ludzie kupują naturalne, ekologiczne jedzenie niż kosmetyki i to się chyba za szybko nie zmieni.

Miluśkooo2

Posty: 20

 
W moim sklepie dużo klientek pyta o preparaty na trądzik. Wiadomo zwłaszcza dla młodych dziewcząt jest to duży problem, ale najtrudniejsze są sytuacje kiedy dorosłe kobiety mają z cerą problemy. Często polecam klientkom kwas salicylowy, albo kwas kojowy – w zależności od konkretnego przypadku. Z tego co obserwuję te preparaty faktycznie pomagają.

djop7ek

Posty: 23

 
Mój sklep jakoś od końcówki zeszłego roku nawiązał współpracę w zakresie zaopatrzenia w wysokiej klasy kosmetyki, takie jak olejek arganowy, algi, czy też kosmetyki na trądzik i odbarwienia skórne z producentem www.biocosmetics-polska.pl. Jak na razie mogę powiedzieć, że kontakt układa się bardzo dobrze. Zamówienia są realizowane zgodnie z ustalonymi terminami. Co do samych kosmetyków to jest to górna półka. Klientki często pytają o rzeczy od tego właśnie producenta. Myślę, że to najlepsza rekomendacja;)

tomalix

Posty: 28

 
Od pewnego czasu korzystam wyłącznie z kosmetyków naturalnych i zawsze polecam je wszystkim moim koleżankom, więc tutaj też polecę:) To jest zupełnie inna jakość, bez tych konserwantów i sztucznych dodatków. Już ich i tak dużo jemy w artykułach spożywczych, po co jeszcze nakładać chemię na twarz? Te wszystkie chemiczne związki tylko osłabiają skórę, wysuszają ją, a przez to są różne problemy z jakością skóry u wielu kobiet.

ZetMichał

Posty: 16