Usuwanie rozstępów w Rzeszowie, gdzie się udać?

Usuwanie rozstępów w Rzeszowie, gdzie się udać?

Poszukuję sprawdzonego gabinetu z fotoepilacją. Poza tym, jeśli któraś z was robiła już coś takiego, to napiszcie dokładnie jak to wygląda, z którym kosztem trzeba się liczyć, czy naprawdę nie ma po zabiegu żadnych skutków ubocznych?

setka33

Posty: 9

 
Ja natomiast jestem pod wielkim wrażeniem i oczywiście jestem mega szczęśliwa, że w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To bardzo dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już bardzo w porządku. Bardzo się cieszę, bo czułam się mega nieatrakcyjnie.

Grosek45

Posty: 20

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na profesjonalne usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten problem powinna pomóc sobie w ten sposób.

jajcarek@

Posty: 12

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

pawel253

Posty: 10

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, ale mam zamiar. Ale jeśli chodzi o Rzeszów to wiele kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

reserveme

Posty: 30

 
Ze swoim cellulitem walczyłam jak lew przez ponad 3 lata. Pomogły mi dopiero zabieg endermologia integral. Taki masaż to jednak coś całkiem innego niż tradycyjne metody. Koszt jest i trzeba się z tym liczyć, ale efekty są niesamowite i szkoda nie skorzystać.

Aweeee

Posty: 28

 
No właśnie najlepiej przekonać się na swojej skórze, byleby nie była jednakże już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na fachowe usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten problem winna pomóc sobie w ten sposób.

Klarka34

Posty: 21