Oxybrazja łódź

Oxybrazja łódź

Dziewczyny, czy możecie mi polecić salon kosmetyczny, który usuwa tanio, bezpiecznie i efektywnie owłosienie? Mam już dość usuwania włosków, a niestety mam ciemne :(

hidstrash

Posty: 21

 
W www.bodykarma.pl miałam pedicure i pani z salonu namówiła mnie na wyszczuplenie falami radiowymi, bo ciągle podczas rozmów narzekałam na kształt swojego ciała :) Przyznam, że po zabiegu odczułam wyrównanie talii, pośladki się trochę podniosły. Cena jest więcej niż do zaakceptowania. Szkoda było nie skorzystać i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Medycyna estetyczna w tym salonie ma potencjał.

Klarkat56

Posty: 22

 
Cześć! Też miałam problem szybko odrastających, ciemnych, grubych włosków :( Po prostu ich nienawidziłam. Poza tym wstydziłam się ubrać w spódniczki, bo nigdy nie szło mi golenie. Mama się nade mną zlitowała i wysłała mnie na depilację laserową do gabinetu www.bodykarma.pl. W pracy dużo jej koleżanek polecało. Teraz mam już kłopot z głowy i naprawdę polecam.

esdoen1

Posty: 20

 
Cześć dziewczyny, a może razem się jakoś umówimy na wizytę w fajnym salonie to otrzymamy większą zniżkę? Co o tym myślicie :)?

Czarek

Posty: 21

 
Depilacja laserowa działa cudownie, bo niszczysz laserem cebulkę włosa. W salonie muszą umieć dobrać tylko optymalną moc urządzenia.

Agulinek

Posty: 21

 
Najpierw, jak coś przeprowadź zabieg próbny i zobacz, jak na ciebie działa, a później wykup, np. depilację na resztę ciała. Ja tak testowałam salony kosmetyczne i według mnie to jedyna rozsądna opcja.

Nannnoo

Posty: 20

 
Miałam straszny trądzik i dopiero mezoterapia tlenowa mi pomogła. W Łodzi niewiele salonów robi ją profesjonalnie. Ja byłam w salonie na Zachodniej 44.

MBsmoke

Posty: 27