Sprzęt do salonu fryzjerskiego, szukam !!

Sprzęt do salonu fryzjerskiego, szukam !!

Hej. Czy macie jakiegoś producenta, który jest faworytem, gdy w rachubę wchodzi sprzęt do gabinetu kosmetologii? Mam nadzieję, iż będziecie w stanie wydać dla mnie jakąś rekomendację. Będzie mi łatwiej z wyborem.

trener

Posty: 15

 
Horrendalnie wysokie ceny wchodzą w rachubę, gdy Wasz przedmiot zainteresowania będzie stanowiło wyposażenie gabinetu kosmetologii. Nie mam wątpliwości, że to biznes, w który bawią się tylko najbogatsi.

E-GOista

Posty: 16

 
Niedawno za priorytet postawiłem sobie urządzenie salonu piękności. Wydaje mi się, że będę w stanie sprostać zadaniu przede wszystkim dzięki fachowym poradom, które udało mi się znaleźć w obrębie tego forum dyskusyjnego. Poza tym przeczytałem co najmniej kilka rzeczowych publikacji.

Yuri20

Posty: 20

 
Mam świadomość, że bardzo kosztowne potrafi być urządzenie salonu piękności. Jednak zdecydowałam się uruchomić właśnie taką działalność. Jestem na etapie „domykania” budżetu :)

VVVV1

Posty: 22

 
Podzielę się moimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o wyposażenie salonu fryzjerskiego. Wszystko zawdzięczam ofercie sklepu: http://spashop.com.ua/. Dysponują oni niezmiernie wysokiej jakości produkty, które bez cienia wątpliwości będą w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Świetne ceny. Serdecznie polecam ten sklep!

eGall

Posty: 13

 
Zdaję sobie sprawę, że wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne zadanie, którego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

tigra32

Posty: 13