Laseroterapia w Kielcach - POMOCY!!!

Laseroterapia w Kielcach - POMOCY!!!

Witam, szukam opinii o laseroterapii i najlepszych gabinetach w kielcach, które się tego rodzaju zabiegami trudnią.

Chciałabym raz na zawsze pozbyć się przebarwień na skórze, a podobno tylko laser jest skuteczny.

34_erikos

Posty: 10

 
Jeśli nie wiecie co to mikrodermabrazja, to poczytajcie sobie. Byłam już na kilku zabiegach w kielcach. Nie ukrywam, że trzeba znaleźć się w profesjonalnym miejscu, gdzie mają bardzo dobry sprzęt, a efekty są genialne.

grażyna34

Posty: 10

 
Nigdy nie zastanawiałam się nad takim zabiegiem modelowania ust. Gabinet z kielc widać, że jest profesjonalny, ale wciąż mam obawy. Nikt z moich znajomych nie próbował więc muszę jeszcze zgłębić trochę informacji, ale jestem jak najbardziej chętna by dodać swoim ustom trochę piękności.

wiesław11

Posty: 12

 
Z botoksem miałam już kilkakrotnie do czynienia, wszystko zawsze było ok. Polecam zabieg korekty zmarszczek w tym gabinecie z kielc http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/korekta-zmarszczek-botox/. Na stronie można poczytać o zabiegach, a w samym gabinecie wszystko dokładnie wyjaśniają i zawsze są konsultacje z lekarzem.

Mix-Reklam

Posty: 21

 
To rewelacyjny zabieg, zresztą o laseroterapii mówi się teraz niesłychanie sporo. W kielcach jest gabinet, w jakim można wykonać sobie takie fotoodmładzanie. Osobiście mam dopiero cel pójść, lecz kilka koleżanek już jest po i nie pozostaje mi nic innego jak dorównać im i wykonać to samo. To jedyny taki zabieg, który naprawdę zrobił na mnie tak gigantyczne wrażenie.

rebeczka

Posty: 14

 
Nie chciałabym, żeby taka korekta zmarszczek wyszła potem sztucznie. Wybrałam gabinet z kielc i jak widać są o nim same dobre opinie, dlatego mam nadzieję, że nic mnie nie rozczaruje. U nas botoks nie jest jeszcze tak bardzo rozpowszechniony, dlatego wciąż mamy obawy.

kerad17

Posty: 16

 
Słyszałam, że już zanim pojawią się pierwsze zmarszczki powinno się używać zastrzyków z botoksu. Znajoma poleciła mi gabinet, który zajmuje się korektą zmarszczek w kielcach. Ma już renomę, dlatego jakbym miała spróbować:) to tylko w takim miejscu. Botoks jest bezpieczny, dlatego nie mam żadnych obaw przed zabiegiem.

korasek

Posty: 13

 
Też bałam się, kiedy poszłam pierwszy raz na konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej dokładnie w kielcach, ale poszło gładko i profesjonalnie. Nawet nie myślałam, że aż tak miło obchodzą się z pacjentami i wszystko tłumaczą.

Bryzyt1

Posty: 11

 
Jeśli trafisz do dobrego gabinetu zajmującego się medycyną estetyczną, to nie trzeba się niczego obawiać. W kielcach jest kilka takich, które można polecić. Interesuje mnie temat, bo studiuję podobny kierunek, ale wiem, że ludzie obawiają się nie tylko efektów, ale i samego zabiegu.

BodyAthletics

Posty: 20