producent roślin, jaki ?

producent roślin, jaki ?

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

Dosti

Posty: 2

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

opinmet5

Posty: 10

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

VjakV

Posty: 16

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeżeli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam sporo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, lecz czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Nikuś23

Posty: 2