programowanie dla młodzieży, poszukuję w Barcelonie!

programowanie dla młodzieży, poszukuję w Barcelonie!

Poszukujemy z mężem dobrych zajęć dla naszej córki. Myśleliśmy o nauce programowania dla dzieci. Co sądzicie?

Mier56

Posty: 4

 
Jeśli szukacie zajęć z programowania dla dzieci w Barcelonie, to polecam tę placówkę https://www.codinggiants.es. Nie sądziłam, że synowi tak bardzo spodoba się pisanie programów, a tu wyszło, że to jego pasja. Ale to prawda, że wszystko zależy od podejścia instruktorów i dobrze prowadzonych zajęć.

Bobek1200

Posty: 7

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, które są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

codePerformance

Posty: 17

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najważniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest bardziej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Cieszę się, że synowi podobają się zajęcia, na które bardzo chętnie chodzi.

mnichest

Posty: 6

 
To zależy w jakim regionie mieszkasz :) Moja córka chodzi na kurs programowania dla dzieci w Barcelonie. To szkoła, która powstała nie tak dawno u nas, ale z tego, co się orientuję, to jest w każdym dużym mieście w Polsce. Chwalę sobie tę placówkę, bo córcia wiele się tutaj uczy i dobrze bawi.

23-Obert

Posty: 11

 
Pożądane byłoby zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego stosowne. Kursy troszkę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w którym dziecko ma szansę otrzymać wiedzę.

dobrawaa

Posty: 5

 
Warto zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego odpowiednie. Kursy trochę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w którym dziecko ma szansę zdobyć wiedzę.

kerad17

Posty: 27

 
Nie mam pomysłu na które zajęcia dla dzieci zapisać córkę, lecz powiem szczerze, iż to programowanie samą mnie zainteresowało. Kilka lekcji mieli w szkole i nawet pomagałam jej w jednym projekcie. Będę wdzięczna za wiecej opinii na temat kursów i konkretnych zajęć.

azBee

Posty: 18