nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Czy doceniacie najbardziej lekcje indywidualne angielskiego, czy raczej grupowe? Jaki schemat nauczania działa na was najlepiej?

pawel253

Posty: 7

 
Nauka bez przyjemności płynącej z procesu nigdy nie będzie efektywna, o czym chyba zapominają publiczne placówki, które wydają się zamęczać młodzież bezsensownym materiałem. Na korepetycjach tego nie ma.

Meryk87

Posty: 8

 
U mnie się sprawdziło połączenie kursu z korepetycjami. Im bardziej intensywnie wygląda nauka, tym lepiej, jak chcesz cokolwiek osiągnąć.

Tatusiekk

Posty: 21

 
Na korepetycjach przede wszystkim uczysz się rzeczy, które są faktycznie potrzebne. Nic na siłę i to jest prawidłowa idea nauki.

CzarnyBlant

Posty: 8

 
Jestem do matury przygotowany, dzięki tomedo.pl. Obcykaliśmy chyba wszystkie możliwości egzaminacyjne, bo o to mi głównie chodziło. Przełamałem nawet strach przed mówieniem. Korepetycje z naprawdę ogarniętym lektorem, do którego od razu się przekonałem.

zambott

Posty: 14

 
Szukaj korepetycji, gdzie masz przy okazji bezpłatny dojazd i szereg dodatkowych materiałów przygotowanych pod konkretne potrzeby ucznia.

Dosti

Posty: 9

 
Korepetycje to jedyna forma nauczania angielskiego, która działa. Do każdego egzaminu tak się przygotujesz i nawet z niewielką wiedzą początkową można pokombinować.

Marioleczka

Posty: 4

 
Sztywne narzucane terminy zajęć zazwyczaj się nie sprawdzają, a korepetycje zawsze dopasujesz do faktycznych potrzeb i nie ominiesz lekcji w tygodniu. Bardzo dobra zasada.

EQP91

Posty: 12

 
Warto też, aby uczeń proponował swoje lekcje, tematy. Bardzo się sprawdza i zawsze jakaś inspiracja dla lektora.

włodek

Posty: 6