zajęcia dodatkowe angielski szkoła podstawowa w Krakowie, gdzie szukać?

zajęcia dodatkowe angielski szkoła podstawowa w Krakowie, gdzie szukać?

Zastanawiam się nad zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie i nie wiem, kto byłby w stanie mi pomóc? Jest jakaś grupa lektorów, którzy zajmują się takim w pełni doświadczonym nauczaniem?

michalikkk

Posty: 1

 
Osoby zainteresowane nauką angielskiego w żłobku w Krakowie znajdą lektorów na stronie https://happystudents.pl. To osoby bardzo dobrze do tego przygotowane.

Marioleczka

Posty: 3

 
Według mnie to osoby, jakie mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, albowiem to wcale nie jest proste powinność.

micko

Posty: 3

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Jasio234

Posty: 4

 
Ofert z lektorami jest niezmiernie dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś stosownego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to zwłaszcza impreza.

BakTer45

Posty: 14

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dziś załatwić. Sam znam słabo język, lecz robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie posiadały. Wam też to polecam, albowiem można na tym niezwykle dużo zyskać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Język angielski to obecnie podstawa, dlatego trzeba będzie odszukać kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, niemniej jednak dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

Czarek

Posty: 10

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

pawel253

Posty: 4

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale sporo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej potem dziecko ma o mnóstwo prościej.

090913123

Posty: 4