Jaka szkoła policealna w Warszawie

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Z tego co wiem to w Warszawie szkół policealnych jest sporo i można coś sensownego dla siebie szukać, ale jak przeglądałem ofertę jeśli chodzi o kierunki około medyczne to tak nie wiem, gdzie ewentualnie się wybrać. Jak macie jakąś sprawdzoną szkołę, z usług której korzystaliście to dajcie namiary.

Black_Riot

Posty: 2

 
Sprawdź sobie różne szkoły, zobacz co mają do zaoferowania i wtedy pewnie łatwiej coś sensownego będzie dla siebie wybrać. W Warszawie dość dużo różnych szkół na poziomie funkcjonuje więc pewnie coś interesującego uda się wybrać.

walka45

Posty: 9

 
Oferta policealnych szkół jest rzeczywiście całkiem fajna więc myślę, że coś interesującego będzie można dla siebie wybrać. Jak ktoś chce iść w tym kierunku to na pewno warto poszukać na spokojnie czegoś sensownego i wybrać jakiś fajny kierunek.

serwer23

Posty: 10

 
Ja jestem po studiach na kierunku technik elektroradiolog i rzeczywiście mogę polecić szkołę Collegium w Warszawie na ulicy Stawki. Jestem zadowolony z całego procesu nauki, nie miałem problemu z egzaminami i pracę też szybko udało się znaleźć.

Lesny

Posty: 14

 
Co do szkół medycznych to na pewno znaleźć można sporo propozycji, niestety różnie jest z poziomem nauczania więc jak chcesz iść w kierunku medycznym nawet jako technik to raczej wybierz sobie dobrze funkcjonującą szkołę na poziomie, gdzie ten poziom nauczania będzie zadowalający.

Eleg234

Posty: 28

 
Co do policealnych szkół medycznych to jest sporo takich w Warszawie, ale niestety z poziomem nauczania będzie różnie i warto dobrze sprawdzić jak to wygląda, kto prowadzi zajęcia, by rzeczywiście dobrze przygotować się do pracy w takim zawodzie.

HalskiPol

Posty: 6

 
Medyczne kierunki prowadzone są w różnych miejscach wieć myślę, że można coś fajnego wybrać. Na pewno przy kierunkach medycznych policealnych warto sprawdzić czy nauka będzie na dobrym poziomie, jeśli chcecie w zawodzie pracować to warto się dobrze do tego przygotować.

Kolekcjoner

Posty: 5