nauka programowania, opinie

nauka programowania, opinie

Witam. Zastanawiam się nad nauką programowania. Chcę zapisać syna na kursy, lecz nie orientuję się, jakie są najlepsze.

Jacek1812

Posty: 5

 
O widzę, że temat programowania jest na topie :) Nie ukrywam, że ja też myślałam nad takimi lekcjami. Znajoma opowiadała mi, że nauka programowania postawiła jej syna na nogi, jeśli chodzi o myślenie matematyczne itd. Może to prawda. Chętnie bym spróbowała, więc jak znacie dobre kursy, napiszcie.

Thaniell

Posty: 32

 
Mój syn nie od razu był na tak, natomiast wystarczyły już drugie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, żeby mu się spodobało. Programowanie jak najbardziej polecam, tylko trzeba trafić na sprawdzonych wykładowców.

znamsienatym

Posty: 14

 
No to może i my spróbujemy, skoro to takie fajne warsztaty z programowania. Kiedy Janek zacznie kodować, to na pewno wyjdzie z tego coś dobrego :D Pozdrawiam.

gregBard

Posty: 15

 
Polecam programowanie jako świetne zajęcia dla dzieci nawet tych najmłodszych. Jeżeli szukacie czegoś naprawdę ciekawego i przyszłościowego, to wybierzcie kodowanie. Jest dużo kursów, które są godne uwagi i z których warto skorzystać.

lary0071

Posty: 23

 
Skorzystajcie z tych zajęć dodatkowych dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Od roku moja córka uczęszcza na lekcje programowania i jest niesłychanie zadowolona. Poza tym widzę spory postęp, lepsze wyniki w nauce.

esdoen1

Posty: 8

 
A jakie zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży polecacie? Moja córka interesuje się trochę informatyką, więc może coś takiego, ale mam obawy, iż będzie tylko siedziała przed komputerem. Boję się o zdrowie, bo wiadomo, iż dzieci teraz wolą komputery i przesiadywanie w domu.

q-dert

Posty: 9

 
Widzę, że nauka programowania jest coraz bardziej popularna. Nie miałem pojęcia, że istnieją kursy dla najmłodszych dzieci. Chętnie byśmy spróbowali, bo Gustaw lubi komputery i interesuje się informatyką. Ma 7 lat, więc koniecznie to musi być coś dla najmłodszych.

dof77

Posty: 21

 
Ja również szukałam i zastanawiałam się nad zajęciami pozalekcyjnymi dla młodzieży. Widziałam, iż programowanie ma wyśmienite opinie i szczerze powiem, iż samej mi się podoba. Na jakie kursy zapisaliście swoje pociechy?

Kleryczek

Posty: 9

 
Może i my spróbujemy, bo jak czytam, to widzę, że jest sporo korzyści godnych uwagi. Jak na razie to nie mam innego pomysłu, bo syn dużo siedzi przed komputerem. Interesuje się informatyką, więc nauka programowania to chyba najlepszy pomysł, żeby sprawić mu przyjemność. Myślę, że to będzie dla niego najlepsze rozwiązanie.

pawel253

Posty: 12