e-korepetycje angielski poznań, znacie ?

e-korepetycje angielski poznań, znacie ?

Jest jakaś strona, na której można znaleźć korepetycje z hiszpańskiego w Poznaniu? Nie wiem gdzie szukać dużej ilości ogłoszeń. Nie wiem też czy uczyć się zdalnie czy może lepiej będzie jechać do korepetytora?

Lesny

Posty: 1

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Lupusx

Posty: 3

 
Nie miałem czasu zbyt sporo, wobec tego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i rzeczywiście pomogło mi to bardzo w nauce.

TomekK

Posty: 3

 
Mnie się bardzo spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, albowiem zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, dlatego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, dlatego myślę, iż korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Grabow12

Posty: 5

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu poprzez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Znalazłem tam stosowną osobę, jaka we wszystkim mi pomogła. Jestem niezwykle usatysfakcjonowany z efektów pracy.

namok 

Posty: 6

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

Bialy_Wilk

Posty: 7

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście troszkę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest niesłychanie zadowolona z tego.

Piotr_21

Posty: 6

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

gurbum

Posty: 7

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Kitas

Posty: 5

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego niezwykle dobrze nauczyłem. Polecam.

Rocko

Posty: 2