informatyka dla dzieci Zielona Góra, zna ktoś ?

informatyka dla dzieci Zielona Góra, zna ktoś ?

Zastanawiam się nad kursem dla nastolatka. Czy programowanie dla młodzieży to coś, czym warto się zainteresować na taki kurs zapisać młodego?

jajosz12

Posty: 4

 
Dla zainteresowanych organizowane są kursy programowania dla młodzieży, a więcej przydatnych informacji można znaleźć tutaj https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl.

labuh

Posty: 10

 
Syn nie chciał nic wiedzieć o tworzeniu stron www, ale zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę programowania zainteresowały go na tyle, że od dwóch lat tam chodzi. Ma coraz większą wiedzę i chyba pójdzie na studia w tym kierunku.

pawel253

Posty: 6

 
Wybrałem zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę, która zajmuje się programowaniem. Jestem zadowolony i moje siedemnastoletnie dziecko również. Skoro jemu się podoba to mnie tym bardziej, dlatego polecam wszystkim zainteresowanym.

hubercikk6

Posty: 11

 
Wybierając zajęcia pozaszkolne dla młodzieży należałoby stawiać na to, co nowe i co może w przyszłości się przydać, a co to może być? Niewątpliwie informatyka i to szeroko pojęta, albowiem to przyszłość naszych dzieci i ich dzieci i należałoby wiele w tym temacie wiedzieć.

wiesław11

Posty: 12

 
Jestem zaskoczony, że nauka programowania dla dzieci daje rzeczywiście efekty. Korzystam ze szkoły, jaka jest bardzo dobrze przygotowana i ma podejście do młodych osób. W przyszłym roku zapisuje dziecko na następny kurs, bowiem rzeczywiście warto. Nic lepszego nie odnalazłem dla dziecka.

woxxxx45

Posty: 6

 
Wybierając kursy programowania dla młodzieży w wieku 16-18 lat można przybliżyć im tworzenie stron internetowych, ale również mogą się dowiedzieć tego, czym jest hacking. Im więcej wiedzą o zagrożeniach, jakie na nich czekają tym bezpieczniej.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Myślałem, iż nauka programowania dla dzieci to siedzenie i granie w gry, a okazało się, iż oni sami te gry tworzą. To proste gry, ale przecież moje dziecko ma siedem lat i dla niego nawet coś takiego to wielki sukces i wielka radość. Taka nauka przyniesie dla niego sporo dobrego, mogę polecić to innym.

czertwin

Posty: 7

 
Nasze dzieci wybrały kursy programowania. Dla nich taka nauka programowania dla młodzieży to przyjemność, bo są tym mocno zainteresowani, innym też to polecamy.

Yuri20

Posty: 11

 
Mogłem wybrać różne rozwiązania, ale wybrałem coś, z czego dziecko jest zadowolone. To nauka programowania dla dzieci w prywatnej szkole, która wie jak wiedzę przekazywać swoim kursantom, a dla mnie to najważniejsze.

MBsmoke

Posty: 6