pisanie prac pedagogika, kogo polecicie ?

pisanie prac pedagogika, kogo polecicie ?

Chciałbym zlecić napisanie pracy licencjackiej. Tematyka związana z pedagogiką. Nie będę podawał tematu tutaj. Dajcie znać, do kogo mogę się w tej sprawie zgłosić? Jest ktoś, kto napisze w zaufaniu i tanio całą pracę?

Lalka

Posty: 2

 
Chyba bałbym się zamawiać prace, zatem zawsze pisze sam. Lubię mieć pewność, że wiem, co się odnajduje w pracy i wtedy obrona jej jest o wiele łatwiejsza.

Matusiński

Posty: 12

 
Korzystałem kilka razy z pomocy firmy, która się zajmuje pracami. Najpierw była to praca licencjacka, a później magisterska. Może i trzeba było za to zapłacić, ale z drugiej strony oszczędziłem bardzo dużo cennego czasu.

ewu1u01

Posty: 9

 
Pisałam o zdrowiu i temat, który dostałam od promotorki był faktycznie niezmiernie uciążliwy. Zgłosiłam się do firmy i zleciłam im pisanie pracy z pielęgniarstwa. Dali sobie radę.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Do pisania pracy jeszcze mi trochę czasu zostało. Na razie uważam, iż wezmę się za to sam, niemniej jednak zapewne jak normalne zastawie to na ostatnią chwile i trzeba będzie wspomagać się firmom, która się tym zajmuje. Na razie ich nie poszukuję, niemniej jednak musze sobie kilka podanych tutaj adresów zapisać. Może mi się w przyszłości przydadzą.

śpioszek67

Posty: 6

 
Czasami trzeba się wspomagać innymi. Nie zawsze jest czas na pisanie. Mam właśnie taką sytuacje, że pracuje bardzo dużo i studiuje. Znalezienie kilku dni na napisanie pracy jest praktycznie niewykonalne, dlatego potrzebna mi się pomoc.

Kitas

Posty: 3

 
Licencjat pisałem sam, lecz magisterkę zlecałem firmie. Zabrakło mi czasu na pisanie. Chęci chyba też nie było za mnóstwo. Gdybym wiedział, iż to wszystko przebiegnie tak łatwo i nie będzie dużo kosztowało to bym szybciej się zdecydował.

Lupusx

Posty: 2

 
Studiuje turystykę i zleciłem napisanie pracy z turystyki firmie https://piszemyprace.pl/turystyka-pisanie-prac/. Miałem niezwykle uciążliwy temat, ale rzeczywiście dali sobie radę z tym.

Klara323

Posty: 3

 
Mnie się podoba to, że jak zwracamy się do takiej firmy to oni dają nam możliwość wybrania wielu przedmiotów. Nawet te nietypowe zlecenia biorą i wykonują je bardzo dobrze. Mając taką pomoc można sobie ułatwi zadanie związane z pisaniem jakichkolwiek prac.

Kitas

Posty: 7

 
Wspomaganie się firmą, która pisze prace licencjackie wcale nie jest złe. Czasami brakuje nam czasu na cokolwiek, a tym bardziej na pisanie. Gdyby nie firma to myślę, że wiele osób nie miałoby dzisiaj licencjatu. Trzeba się cieszyć, że takie możliwości dzisiaj są.

fertuś

Posty: 9