przedszkole miasteczko wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole miasteczko wilanów, jakie polecicie ?

Dzień dobry, czy znają państwo jakieś przedszkola warszawa na wilanowie, które możecie spokojnie mi polecić. Będę bardzo wdzięczna za informację.

Laleczka4

Posty: 3

 
Na dniach otwartych w prywatnych przedszkolach na wilanowie, można się dowiedzieć, sporo cennych informacji i bliżej poznać kadrę nauczycieli.

wiesław11

Posty: 14

 
Moim zdaniem prywatne przedszkola wilanów teraz się tak rozwinęły, że warto tam posyłać swoje dzieci. Nie wszystkie są mega drogie. Można znaleźć przedszkole w naprawdę przystępnej cenie. Wystarczy rozejrzeć się za ofertami.

frunter45

Posty: 10

 
Jakie są plusy przedszkola warszawa wilanów? Fantastyczna kadra, która bardzo dba o potrzeby dzieci, dobrze rozbudowany plan zajęć, pełno kreatywnych zajęć artystycznych i przede wszystkim ruchowych. Przedszkole posiada schludne i przytulne wnętrze. Ofertę znajdziecie na ich stronie internetowej www.karate-kids.pl.

12erBis

Posty: 9

 
Plusy prywatnego przedszkola wilanów są takie, iż otwarte są przez cały rok nie tak, jak w przypadku przedszkoli państwowych. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są ciekawe zajęcia.

raptofil

Posty: 20

 
Wszędzie znajdą się plusy i minusy. To zależy od przedszkola i nauczycieli. Najważniejsze jest obserwować dziecko i wyciągać wnioski. Moja córka chodzi do niepublicznego przedszkola na wilanowie i jest bardzo zadowolona.

ZPL33

Posty: 16

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, ale niedługo chce go przenieść do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Wiele razy wchodząc na salę usłyszałam piski, krzyki i płacz. Widać w takich przedszkolach nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

Lupusx

Posty: 13