psychologia w Katowicach, gdzie warto ?

psychologia w Katowicach, gdzie warto ?

Interesuję się psychologią. Jednakże w moim wypadku studia nie wchodzą w grę. Może jakieś studium? Znacie? Polecacie?

Tomcio

Posty: 7

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeśli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najbardziej mi zależy.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Polecam to studium psychologiczne http://www.psychologia.org/studium. Jest faktycznie wyborną placówką szkoleniową, głównie dla ludzi, które pracują, mają już dzieci, nie mogą pozwolić sobie na dzienne studia, a ich pasją jest psychoterapia. Mnie pasuje również ze względu na niezwykle atrakcyjną cenę czesnego.

Matusiński

Posty: 12

 
Niewątpliwie, iż się da, przede wszystkim gdy masz zajęcia z super wykładowcami. Moja szkoła jest placówką działającą od niezwykle dawna, dlatego i ja zaufałam renomie. Nie zawiodłam się. Czesne niskie, skuteczne zajęcia z psychoterapii, dużo praktyki, warsztaty i ogólnie wspaniali ludzie, więc czego chcieć więcej.

emu45

Posty: 11

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeżeli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najniezwyklej mi zależy.

Yuri20

Posty: 20

 
Jak zajęcia są w soboty i w niedziele, to spokojnie można pracować. Studium psychoterapii to znakomita odskocznia od życia codziennego, ale też świetna pomoc samemu sobie.

Black_Riot

Posty: 9

 
Kochani, a jak w takich szkołach wygląda sprawa ze stażem. Sami organizują, czy trzeba samodzielnie biegać i załatwiać? Koleżanka miała z tym właśnie problem, a iż ja też jestem zainteresowana psychologią, od razu pytam.

sertusw

Posty: 10