informatyka dla dzieci, czy warto ?

informatyka dla dzieci, czy warto ?

Poszukuję opinii od rodziców, którzy wysłali pociechy na zajęcia dodatkowe dla młodzieży z informatyki. Poszukuję sprawdzonej szkoły.

irecki67

Posty: 5

 
Jeżeli szukasz szkoły oferującej zajęcia z programowania dla dzieci to polecam Ci firmę: https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Prowadzi ona swoje zajęcia w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie oraz innych polskich miastach i dba o wysoki poziom swoich usług.

Tomcio

Posty: 11

 
Oczywiście, że nauka programowania dla młodzieży dostarcza im dużej i wartościowej wiedzy. Na zajęciach prowadzonych przez ekspertów najmłodsi mogą nauczyć się naprawdę wielu rzeczy. W związku z tym warto jako rodzic wysłać pociechę na takie zajęcia, na których przekazywane są jedynie wartościowe informacje i są one przekazywane w bardzo interesujący sposób.

djramu

Posty: 13

 
W mojej ocenie najlepsze zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży to te z zakresu programowania. Słyszałem o szkole, jaka uczy na takich zajęciach tworzenia gier wideo oraz hakingu. Te tematy z pewnością zainteresują młodą osobę i dzięki temu będzie ona niesłychanie chętnie uczęszczała na konkretne zajęcia, na których możliwe będzie zdobywanie wiedzy.

namok

Posty: 13

 
Jako matka mogę powiedzieć, że ciekawym pomysłem na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci może być wysyłanie ich na zajęcia z zakresu informatyki, na których można zdobyć dużą wiedzę.

Kimer33

Posty: 24

 
W kwestii zajęć dodatkowych dla dzieci uważam, że dobrym pomysłem może być wysłanie dziecka na kursy z zakresu programowania, na których pociecha będzie mogła zdobyć dużą wiedzę.

Kitas

Posty: 11

 
Bardzo interesującą ofertę edukacyjną na zajęcia pozaszkolne dla młodzieży posiadają przedsiębiorstwa, które nauczają programowania. W ofercie takich szkół znajdują się wartościowe usługi, a same zajęcia rozwijają wiele umiejętności i kompetencji u najmłodszych osób. Dodatkowo zajęcia są połączone ze świetną zabawą.

Czarek

Posty: 6

 
Myślę, iż nauka programowania dla dzieci prowadzona przez osoby o pożądanych kwalifikacjach może dostarczać niesłychanie ogromnej wiedzy i kompetencji. Na Twoim miejscu wysłałbym dziecko na tego typu zajęcia, na których pociecha może naprawdę mocno rozwinąć mnóstwo swoich umiejętności.

Grażyneczk223

Posty: 23

 
Moja córka brała udział w zajęciach z informatyki dla młodzieży i bawiła się na nich rzeczywiście idealnie. Sama przyznaje, iż otrzymała na zajęciach dużo wartościowych kompetencji i dzięki temu znacznie lepiej radzi sobie z wykonywaniem wieku zadań. Jako ojciec powinieneś dlatego rozważyć wysłanie dziecka na tego typu zajęcia.

pawel253

Posty: 12

 
Zajęcia z informatyki dla młodzieży występują pod różną postacią. Uważam, że warto dokładnie przeanalizować wszystkie oferty i dopiero na tej podstawie wybrać najlepszy program dla dziecka, który będzie odpowiadał potrzebom.

hihiotek

Posty: 7