programowanie dla młodzieży Biała Podlaska, sprawdzona szkoła?

programowanie dla młodzieży Biała Podlaska, sprawdzona szkoła?

Może ktoś tutaj na forum posyła swoje dziecko na informatykę dla młodzieży i może polecić sprawdzone kursy? Potrzebne nam dobre warsztaty w Skarżysku-Kamiennej.

babyNON

Posty: 3

 
A czy znacie jakieś kursy programowania dla dzieci w Skarżysku-Kamiennej? Może tutaj też znajdzie się coś równie profesjonalnego. Myślę, że Kubie spodobałyby się tego typu zajęcia, ponieważ on na co dzień dużo przesiaduje przy komputerze i nie tylko przy grach. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

miasto13

Posty: 14

 
Jeżeli nie spróbujesz, to się nie przekonasz :) Moja Ola jest bardzo zadowolona i da się zauważyć, że o sporo lepiej zaczęła sobie radzić w szkole z przedmiotami wymagającymi logicznego myślenia. Uważam, że takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to kapitalna opcja.

elimertyk

Posty: 15

 
Jeśli zależy wam na naprawdę skutecznych kursach, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Świetni programiści, którzy gwarantują programowanie dla młodzieży na wysokim poziomie. Syn zadowolony – a to najważniejsze.

Acclaim

Posty: 18

 
Informatyka dla dzieci to chyba niezbyt dobry pomysł. Zależałoby mi bardziej na zajęciach sportowych. Ale to prawda, że programowanie niesie ze sobą dużo korzyści. Może spróbujemy. Dziękuję za poradę.

mattoid1973

Posty: 5

 
Niech spróbuje, bo informatyka dla dzieci to doskonała rzecz, przede wszystkim przydatna w przyszłości. Teraz wszędzie potrzebują informatyków i programistów.

Lupusx

Posty: 18