Polecicie prywatne przedszkole wilanów

Polecicie prywatne przedszkole wilanów

Niedługo będę musiała pomyśleć nad jakimś przedszkolem w Warszawie Wilanowie. Macie jakieś ciekawe propozycje? Czekam i dziękuję.

Czarek

Posty: 6

 
Dużo zajęć to w takim przedszkolu w Wilanowie same plusy. Nie mam pojęcia, gdzie poślę swojego synka, lecz mam nadzieję, że uda nam się z mężem odnaleźć faktycznie sprawdzona placówkę, w której będzie czuło się bezpiecznie.

fruster00

Posty: 5

 
Moja córka chodzi tutaj https://karatekids.eu. Nie mam żadnych zastrzeżeń do opieki, zajęć i jedzonka :) Cieszymy się z mężem, że wybraliśmy dla naszej Oli właśnie to przedszkole w Wilanowie placówkę.

Szkolaa24

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka interesujących ofert, lecz osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bowiem jednakże prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, iż się jednakże uda i wszystko będzie ok.

pawel253

Posty: 6

 
Do państwowej placówki przedszkolnej niesłychanie trudno jest się pozyskać. Mam nadzieję jednakże, że mi się uda. Jeżeli nie skazana będę na znaczny wydatek. Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów nie należy do tanich :(

MBsmoke

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, albowiem mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

amrmas22

Posty: 9