nauka niemieckiego online

nauka niemieckiego online

Korzystał ktoś może z kursu niemieckiego jaki prowadzi Tomasz Zalewski? Jak oceniacie efekty? Udało się rzeczywiście przyswoić choć podstawy języka? Ja bym startował z poziomu bardzo podstawowego i chciałbym się przesunąć co najmniej na średnio zaawansowany.

labuh

Posty: 4

 
Też mam problemy z motywacją, więc jak lektora umówisz to przynajmniej jest sens odrabiania pracy domowej. Zawsze lektor przeanalizuje twoje silne i słabsze strony, pomoże ogarnąć zaległości.

pawel253

Posty: 6

 
Katuję słówka już od pół roku i też się przymierzam do zapisania gdzieś na lekcje. Przyznam, że szkoła mnie zniechęciła do niemieckiego, a szkoda, bo to najlepszy teraz rynek pracy, jak mieszkasz gdzieś przy zachodniej granicy.

Alimer

Posty: 15

 
Przez osiem lat niemieckiego się w szkole uczyłam. Przez lata ignorowałam temat. Okoliczności życiowe wymusiły powrót do niemieckiego. Pomógł mi kurs grupowy zalewskitomasz.pl. Po około pół roku dostałam więcej niż przez lata edukacji w szkole. Niech to stanowi pozytywny komentarz do kwalifikacji lektora. Pozdrawiam, Ania.

Agmars

Posty: 17

 
Niemiecki daje zarobić. Nawet podstawowa znajomość to już masz pensję podnoszoną nawet o 40%. Wiem z doświadczenia.

alibaba45

Posty: 9

 
Im mniejsza grupa, tym lepiej, chociaż lekcje internetowe też spoko. Można sobie dopasować do codziennej rutyny. Nic jednak nie zastąpi lektura.

TomekK

Posty: 8