kuchnie na wymiar, proszę o pomoc

kuchnie na wymiar, proszę o pomoc

Chce zmienić kuchnie w domu na jakąś niezwykle nowoczesną, niemniej jednak nie wiem, jaki styl wybrać żebym był zadowolony z efektu końcowego? Co polecacie?

Milenoss

Posty: 1

 
Duży wybór kuchni na wymiar znajdziemy w internecie. Warto jednak sprawdzać czy firma naprawdę się na tym zna i czy stosuje najlepszej klasy materiały do produkcji.

Klarka34

Posty: 2

 
Kuchnia góralska jest super, niemniej jednak do nowoczesnego wnętrza raczej nie pasuje. Znajomy ma kuchnie w stylu pop i jest bardzo zadowolony. Wszystko jest wówczas na połysk. Wygląda to rzeczywiście nowocześnie, niemniej jednak jednocześnie wydaje się tworzyć ciepły klimat.

miasto13

Posty: 14

 
Zamawiałem nowoczesne kuchnie na wymiar w jednej z profesjonalnych firm. Wiedzą, co jest modne, dlatego mogą doradzić, na co warto wydać pieniądze. Moja wiedza też była tutaj praktycznie zerowa, a dałem radę.

Kitas 

Posty: 7

 
Najlepiej jest przejrzeć sobie inne modele kuchni od tych klasycznych jak angielska czy prowansalska po te innowacyjne jak industrialna. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie na ten temat i wiemy, co zamówić dla siebie.

Frster

Posty: 3

 
Zawsze mi się angielskie kuchnie na wymiar podobały. Niestety nie mam w bloku miejsca. To musi być więcej przestrzeni, bo wtedy całość prezentuje się o wiele lepiej. Może, kiedy uda mi się postawić albo kupić dom. Wtedy pierwsze, co zrobię to zgłoszę się do firmy, która przygotowuje nowoczesne projekty kuchni.

Saradoonin

Posty: 2

 
U mnie też by się przydał już remont, natomiast widziałem, że jak się chce coś porządnego to niestety trzeba będzie za to dużo zapłacić. Na razie tyle kasy nie mam na remont.

Nikuś23

Posty: 3

 
Mnie tez się podoba styl skandynawski. Lubię drewno, dlatego jeżeli będę teraz zmieniać kuchnie to na pewno w takim stylu. Nawet, jeżeli koszt będzie wysoki to mnie to nie interesuje. Liczy się efekt. Przecież kuchnię na wymiar robimy na długie lata i nie ma, co patrzeć na koszty.

12erBis

Posty: 9

 
Firmę z kuchniami na wymiar znajdziecie na stronie internetowej https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Mają tam niezmiernie dokładnie opisane wszystkie style. Każdy coś dla siebie znajdzie.

Grabow12

Posty: 5

 
Najlepiej jest przejrzeć sobie różne modele kuchni od tych klasycznych jak angielska czy prowansalska po te nowoczesne jak industrialna. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie na ten temat i wiemy, co zamówić dla siebie.

345_14

Posty: 12