agencja marketingowa Katowice, poszukuję!

agencja marketingowa Katowice, poszukuję!

Przydałby mi się doświadczony projekt strony internetowej, natomiast nie wiem, do kogo mam się w tej sprawie zgłosić? Poszukuję specjalistów, a nie amatorów. Dajcie znać, kogo polecacie.

Boberek

Posty: 1

 
Próbowałem budować stronę internetową, niemniej jednak nie było to takie proste. Lepiej jednak zgłosić się do kogoś, kto się na tym zna. Firma prędko wykonała stronę i już sobie działa. Jestem naprawdę niezmiernie zaspokojony.

labuh

Posty: 4

 
Według mnie, jeśli ktoś zajmuje się marketingiem dla biznesu to musi mieć ogromne doświadczenie. Połączenie tworzenia stron internetowych, ich pozycjonowania i korzystania z portali społecznościowych nie jest wcale takie łatwe. Ogarnąć to wszystko jest trudno samemu, dlatego dajemy to komuś, kto się na tym zna.

turysta00

Posty: 10

 
Korzystaliśmy z oferty firmy robiącej strony internetowe ze strony https://marketingbiznesu.pl i jesteśmy zadowoleni. To profesjonaliści, dlatego chętnie pomagają we wszystkim. U nas stworzyliśmy stronę z CMS, która jest bardzo łatwa w obsłudze.

abbs

Posty: 4

 
Dzisiaj, jeśli nie zlecimy pozycjonowania stron internetowych to konkurencja nas wyprzedzi. Sam zlecam pozycjonowanie, bo chce być przed innymi, bo to przekłada się na zyski.

Lupusx

Posty: 2

 
Według mnie, jeśli ktoś zajmuje się marketingiem dla biznesu to musi mieć ogromne doświadczenie. Połączenie tworzenia stron internetowych, ich pozycjonowania i korzystania z portali społecznościowych nie jest wcale takie bezproblemowe. Ogarnąć to wszystko jest trudno samemu, zatem dajemy to komuś, kto się na tym zna.

Black_Riot

Posty: 5

 
Prostą stronę można zrobić samemu, lecz jeżeli to ma być strona firmowa to się w to w żaden sposób nie opłaca. Lepiej będzie trzeba to oddać firmie, jaka się na tym zna. W ten sposób powstanie projekt w stu procentach oryginalny.

El2CzupakaBra

Posty: 14

 
Trudno wyobrazić sobie dzisiaj działanie bez strony www dla firmy, bo każdy to ma. Klient od tego rozpoczyna szukanie ofert. Według mnie strona internetowa to jest podstawa.

Klarka34

Posty: 4