sesja nad morzem, proszę o pomoc

sesja nad morzem, proszę o pomoc

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Dużo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, bo jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby zrobić coś oryginalnego.

wer5555

Posty: 1

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

labuh

Posty: 2

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

grzelu11

Posty: 2

 
My na ogół sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, niemniej jednak można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, iż takie sesje są dziś możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś należytego odszukać.

TomekK

Posty: 3

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

serumP007

Posty: 7

 
Lubię fotografie, zatem jeżeli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, zatem takie fotografie według mnie są super.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo że mam sprzęt wart mnóstwo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

gruszyński55

Posty: 7

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Miluśkooo2

Posty: 2