szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Szukaj właśnie kosmetyków z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, bo lepiej przebija się przez skórę, tak to można mniej więcej podsumować. Szybsze wchłanianie to konkretne wyniki. Warto też moim zdaniem skierować się do kosmetyków inspirowanych japońskimi praktykami pielęgnacyjnymi, chociażby coś takiego https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Japonki moim zdaniem pięknie wyglądają, nawet na starość i zupełnie po nich nie widać wieku. A tutaj masz formułę właściwie naśladującą japoński, azjatycki styl pielęgnacji skóry u kobiet. Bardzo ciekawa sprawa.

miko_poz

Posty: 4

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

Yuri20

Posty: 4

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Rocko

Posty: 2

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że kobiety nie sprawdzają do końca składu kosmetyków, tylko patrzą często po opakowaniach, czy ładne, a właśnie od składu długoterminowo zależy pokonanie problemów dermatologicznych.

Saagerrak

Posty: 3