obozy legnica, gdzie polecicie ?

obozy legnica, gdzie polecicie ?

Czy szkoła pływania w Legnicy to dobre miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, ale nie bardzo wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

Klaudi

Posty: 2

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

franklinek-00

Posty: 8

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

sthEn

Posty: 21

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Strzała

Posty: 8

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, lecz sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić poprzez instruktora. Jest o sporo prościej i szybciej się dziecko uczy.

klakierros

Posty: 8

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

Narcyzzz

Posty: 7

 
Nie przepadam za wodą, ale rzeczywiście dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Klaudi

Posty: 6

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

gregBard

Posty: 7

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

mirekp2005

Posty: 2

 
Pływanie się niesłychanie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Bhapo

Posty: 4