Fotel do masażu

Fotel do masażu

Cześć, prowadzę salon kosmetyczny. Mam trochę zabiegów odnowy biologicznej, ale zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem salonu o fotel do masażu. Jak waszym zdaniem się sprawdza? Pytam osoby, które miały z takim fotelem realnie już do czynienia, na co dzień, nieco dłużej niż jedną sesję. Dziękuję za odpowiedzi od razu :)

TomekK

Posty: 5

 
Mam fotel do masażu z funkcją grzania pleców. Super sprawa i polecam czegoś podobnego poszukać. Praktycznie od razu zasypiam. Tabletek przeciwbólowych nie łykam.

pawel253

Posty: 12

 
W tych lepszych fotelach występuje funkcja wykrywania, oceny sztywności mięśni. Od razu masz później program dopasowany pod to. Można się szybciej zrelaksować.

miasto13

Posty: 18

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

qwed

Posty: 13

 
W twoim budżecie jest ten fotel https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-c3900-firmy-prohealth.html. Kupiłam ze względu na rehabilitację po wypadku samochodowym. Możesz ustawić bardzo krótki lub nieco dłuższy masaż. Głęboki ucisk pasuje mi chyba najbardziej, chociaż masz jeszcze kilka innych programów. Fotel ocenia, jak bardzo jesteś usztywniony i odpowiednio reaguje. To jest chyba najważniejsza zaleta.

sebulek33

Posty: 9

 
Przy typowym przemęczeniu fotel do masażu spełni swoją rolę. Warto jeszcze dodać do tego codzienne rozciąganie, czy program na skrzywienie kręgosłupa. Na YouTube znajdziesz bez większych problemów coś dla początkujących.

domniki56

Posty: 23

 
Jak nie chcesz dojeżdżać do masażysty, co jest często upierdliwe to lepiej zainwestować w fotel. Efektywność dla relaksu organizmu bardzo zbliżona.

56_2014

Posty: 7

 
Akurat jestem nadciśnieniowcem i fotel do masażu w biurze mnie ratuje. Niestety w ogóle nie ćwiczę, więc fotel zastępuje mi aktywność fizyczną. Na razie ten model się sprawdza. Z lekarzami też kilka razy się konsultowałem i potwierdzili podobne założenie.

piehoot

Posty: 22

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

apepsi1983

Posty: 10