gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

Jajcar4

Posty: 1

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

labuh

Posty: 4

 
Masz dobry przegląd aukcji producenta drzwi dębowych https://allegro.pl/uzytkownik/meblezdrewna_net?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-uni-1-4-0616. Ogólnie i zewnętrzne i wewnętrzne modele. Czy warto zapłacić? Moim zdaniem tak, bo nawet wchodzą w standardzie właściwości antywłamaniowe, doskonała termoizolacja, drzwi bardzo ciche, no i wzorniczo interesujące. Dostajesz normalnie potwierdzenie certyfikatu przenikalności cieplnej, jeden z najlepszych na rynku, jak nie najlepszy. Do oceny ogólnie. Zostawiam poglądowo bardziej.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

TomekK

Posty: 8

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Kitas

Posty: 3

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Teraru

Posty: 2