domy z bali projekty, znacie ?

domy z bali projekty, znacie ?

Dużo jest projektów domów z bali, które mogę sobie przejrzeć i coś wybrać? Gdzie znajdę takie projekty? Znacie kogoś, kto oferuje budowę domów z klejonych bali? Chętnie bym się z taką ofertą zapoznał, bo mnie to interesuje.

qwed

Posty: 2

 
Dziś można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, wobec tego lepiej będzie postawić na drewno.

Pikusiński

Posty: 2

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niezwykle, natomiast to niezwykle zaspokojony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

namok

Posty: 13

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Zdzichu 

Posty: 8

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, lecz na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezwykle dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

kerad17

Posty: 4

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Tatusiekk

Posty: 21